top of page

Mesut Kasım Sarıboğa ile Cam Konuşalım: Cam Duş Kapısı Kurulum Hizmeti

Mesut Kasım Sarıboğa ® , biz endişeli ve hatta bazen çılgınca müşterilere alışkınız. Hizmetlerimizin birçoğu zorunluluk ve acil durumlar dışında gerçekleştirilmektedir. Bunu düşün. Yönetim kurulu servisi, evde cam servisi ve otomatik ön cam servisi, tümü suç faaliyeti veya doğanın hareketlerinden kaynaklanabilir.

Ama cam duş kapı montaj hizmeti başka bir hikaye. Müşteriler, tazyikli duş perdelerinden bıkmış oldukları ve sadece cam duş kapılarının oldukça güzel olduğunu düşünerek, tuvaleti daha geniş hale getirmek ve ev fiyatlarını artırmak için bir cam duş kapısı takımı istiyorlar. Sebebi ne olursa olsun, Cam Dekor, müşterilerin sıradan bir duş perdesi banyosunu kişisel bir vahaya dönüştürmelerine yardımcı olmaktan çok daha mutlu.

Sarıtaş Cam'dan Mesut Kasım Sarıboğa, "Bir müşterinin yeni cam duş kapı tesisatını ilk kez gördükleri anda" o vay "anına sahip olmalarını izlemek harika bir duygu."

Gayrimenkul Yatırım Uzmanı: Cam duş kapıları kurulum hizmeti neden tüketiciler için önemlidir? Mesut Kasım Sarıboğa: Kabul edelim; duş / küvet alanı bir banyodur. Ve düşünürseniz, küvet tüm odadaki görünüm ve hisleri kırabilir veya kırabilir.

Gayrimenkul Yatırım Uzmanı: Yeni bir cam duş kapısı takımı kurduğunuzda neler oluyor? Mesut Kasım Sarıboğa: Çoğu durumda, müşteriler yeni bir cam duş kapısı istediklerini biliyorlar. Sarıtaş Cam'da, süreç boyunca onları yönlendirmemiz bizim görevimizdir. Duvarlar alçıpan veya kiremitten yapılmışmıdır? Bu duvarların dayanabileceği ağırlığı belirleyecektir. Bir cam duş kapısı takıldıktan sonra yeterli havalandırma olacaktır mı? Düzgün havalandırma olmaması nemlenmeye neden olabilir ve bu da kalıp büyümesine neden olabilir. Cam görünümü küflü bir karmaşa ise güzel cam duş kapısı ne iyi?

Gayrimenkul Yatırım Uzmanı: Müşteriler için ipucunuz var mı? Mesut Kasım Sarıboğa: Banyoda bir silecek tutun. Her duştan sonra sabun köpüğünün oluşmasını önlemeye yardımcı olması için cam duş kapısına hızlı bir vuruş yapın.

Tanıtılan Yazılar
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Instagram Social Icon
bottom of page